Dobrý den, prodávali jsme nemovitost byt v Teplicích 1+1 přes reality Remax -kterým jsme složili exkluzivitu. Jaké bylo zklamání nebudeme popisovat ,jen to ,že tuto realitku nedoporučujeme. Po této zkušenosti jsme objevili na internetu reality ,paní Černá Anna a od počátku ,kde jsme se na ni obrátili, bylo hned jasné ,že jsme vsadili na správnou kartu,-tzn. paní Černá zpracovala profesionální prezentaci a již po 14 dnech měla nalezeného zájemce ,který následovně nemovitost koupil. Vše proběhlo bez problémů a tímto můžeme všem jen vřele doporučit!!! Mnohokrát děkujeme a přejeme hodně štěstí a zdraví !!! *****